زاینر ، سرویس ساین اپ های iOS

قوانین زاینر


با توجه به فراگیر شدن انتشار برنامه ها برای پلت فرم های مرسومی همچون iOS و توجه کاربران به این نوع اپلیکیشن ها قوانینی برای ثبت اپ های شما در زاینر در نظر گرفته شده است. لطفا با مطالعه کامل این توافق نامه و رعایت اصول آن ٬ مارا در خدمت رسانی بهتر یاری فرمایید.

بدیهی است که در نظر نگرفتن آنها باعث مردود شدن درخواست فرد خاطی در مرحله اول شده و در صورت تکرار دوباره به مسدود شدن حساب کاربری وی می انجامد.


۱ - اپ هایی که کاربر در زاینر ثبت مینماید بایستی منطبق بر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی باشد و زاینر هیچ گونه تعهدی نسبت به محتوای اپلیکیشن های Sign شده ندارد.


۲ - زاینر برای کاربران ایرانی طراحی گردیده و کاربران خارج از ایران توانایی استفاده از آن را نخواهند داشت.


۳ - اپ هایی که دارای ویژگیهای زیر باشند از هیچ سرویسی در زاینر بهره مند نخواهند شد.


* اپ های دارای محتوای مجرمانه (بنا بر موضوع ماده 21 قانون جرايم رايانه اي) .

* اپ هایی که قوانین اپل نظیر نقض حقوق توسعه دهندگان ٬ را زیر پای بگذارد.

* اپ هایی که در خود ٬ مارکت های ناقض قوانین کپی رایت را جای داده اند.

* اپ هایی که امنیت دستگاههای کاربران را مختل کرده و یا مجوز دسترسی و سرقت اطلاعات شخصی کاربران را صادر کند.

* اپ هایی که بدون اجازه توسعه دهنده٬ توسط فرد خاطی اقدام به انتشار آن از طریق زاینر میشود.


محتوای اپ قبل از Sign نهایی و صدور Certificate بصورت کامل مورد بررسی تیم فنی زاینر قرار میگیرد و در صورت رعایت قوانین فوق اجازه Sign اپ صادر میگردد.


در هر زمانی که به نحوی آشکار گردد که اپ Sign شده یکی از قوانین فوق را نقض کرده (حتی بعد از صدور Certificate) زاینر بدون تعلل مجوز آن را باطل نموده و هزینه مربوطه مرجوع نخواهد گشت.


۴ - اپ هایی که مربوط به یک شرکت یا کمپانی ثبت شده هستند بایستی یک اسکن از اساسنامه یا روزنامه رسمی شرکت را هنگام درخواست Sign خود در قسمت آپلود مدارک ضمیمه نمایند.


۵ - از آنجا که زاینر یک سرویس Sign (Sign) میباشد ٬مشکلات فنی و داخلی هر اپ مربوط به توسعه دهنده آن میباشد و زاینر مسئولیتی در قبال اشکالات فنی و امنیتی اپ ها ندارد.


۶ - برخی از سرویس ها در زمان ارائه شده٬ آپدیت هر اپ را هم به صورت رایگان ارائه میدهند. لازم به ذکر است که تعداد آپدیتهای یک اپ که توسط زاینر Sign خواهند شد٬ ماهیانه دوبار میباشد و در صورت افزایش درخواست این مقدار به بیش از دوبار هزینه اضافی بصورت جداگانه دریافت میگردد.


۷ - اگر اپ شما ویژگی خاصی را به همراه دارد ٬ در هنگام ثبت اپ حتما در قسمت توضیحات به بیان آن ویژگی بپردازید.


۸ - اپ های Sign شده در سرویس های Enterprise (نصب از طریق URL) بصورت تضمینی بر روی iOS های جیلبریک نشده نصب میگردند و این تضمین در مورد iOS های جیلبریک شده وجود ندارد.


۹ - اشکالات فنی مربوط به روند Sign کردن اپ از قبیل مشکل در تحلیل Bundle ID و یا تعاریف نادرست در بخش های خروجی برنامه به صورت تیکت های پشتیبانی به کاربر ارسال میگردد تا با حل مشکل و ارسال دوباره اپ توسط کاربر این روند پیگیری گردد.


۱۰ - اگر زاینر به هر دلیل (فنی یا محدودیت زمانی) موفق به Sign اپ مورد نظر نشود ٬ مبلغ پرداخت شده به حساب کاربری درخواست کننده٬ باز میگردد و کاربر میتواند از طریق تب پروفایل کاربری خود درخواست دریافت وجه واریز شده را بنماید.


۱۱- بعد ازSign شدن یک اپ و ارسال آن به داشبورد درخواست کننده ٬هزینه Sign به هیچ عنوان بازگردانی نمیشود مگر در مواردی که Sign اپ مشکل داشته باشد. پس در هنگام ارسال درخواست Sign و انتخاب سرویس مورد نظر اپ خودتان دقت لازم و کافی را مبذول نمایید.


۱۲ - زاینر در مواردی که کاربر از Sign اپ منصرف شده و یا به هر دلیلی امکان Sign اپ وجود ندارد مبلغ واریز شده به حساب کاربر را به حساب بانکی که وی در قسمت پروفایل کاربری خود ثبت کرده است باز میگرداند. دقت نمایید که شماره کارت بانکی که در قسمت پروفایل کاربری وارد میکنید متعلق به خودتان باشد. در صورت مغایرت نام صاحب حساب و نام کاربر ٬ در خواست وجهی صورت نمیگیرد تا شماره کارت توسط کاربر تصحیح گردد


۱۳ - اپ هایی که بیش از یک target و به تبع آن بیش از یک باندل داشته باشند به ازای تولید provisioning profile برای هر target مبلغ ۴۵۰/۰۰۰ تومان به هزینه Sign نهایی اضافه میگردد.


۱۴ - بدلیل ماهیت عملیات Sign در صورتی که کاربر نسبت صحت عملکرد اپلیکیشن تردید داشته باشد ابتدا بایستی به هنگام درخواست Sign خود اعلام نمایدکه Sign به صورت تستی صورت گیرد تا بعد از تست کامل عملکرد اپلیکیشن و تایید وی Sign اپلیکیشن قطعی گردد. در غیر این صورت امکان بازگشت وجه پس از تایید اولین Sign وجود نخواهد داشت


۱۵ - در صورتی که کاربر درخواست افزونه ی آمار را داشته باشد توجه به این نکته ضروری خواهد بود که این افزونه بصورت یک کتابخانه کاملا امن به فایل اصلی اپلیکیشن اضافه خواهد شد و قبل از هرگونه اقدامی باید نسبت به مورد گفته شده اعلام اطلاع نماید


۱۶ - در صورت ایجاد هر مشکلی اعم از ریووک شدن اکانت ٬ زاینر متعهد به انتقال اکانت بر روی سرتیفیکیت بکاپ بودد و این روند نبایستی بیش از ۷ روز به طول بیانجامد


۱۷ - مفاد گفته شده ممکن است در هر زمان بسته به شرایط موجود تغییر کند و در صورت تغییر ٬ این تغییرات در قالب ایمیل و تیکت پشتیبانی به اطلاع کاربران خواهد رسید. لازم است که کاربران به صورت دوره ای این قوانین را مطالعه کرده و از تغییرات آن با اطلاع گردند.