زاینر ، سرویس ساین اپ های iOS

سرویس مک هاستینگ (بزودی)

مک هاستینگ سرویسی هست که به شما کمک میکنه بدون نصب مک بر روی کامپیوتر شخصی تون به استفاده از مک در فضای سرور بپردازید. شما با استفاده از هر دستگاهی با هر سیستم عاملی (ویندوز ، لینوکس و اندروید ) که به اینترنت پر سرعت مجهز باشه میتونید به سرور مک خودتون دسترسی داشته باشید و به نوشتن اپلیکشین های iOS و Mac OS بپردازید ، اونها رو تست کنید و در نهایت از پروژه هاتون خروجی بگیرید و در فضای اپ استور منتشر کنید.

روشهای مختلف اتصال به سرور


علاوه بر اینکه میتونید مستقیم به سرور متصل شید و با رابط گرافیکی مک کار کنید ، از طریق پروتوکلهای ssh , ftp میتونید به اعمال تغییرات در سرور مک و انتقال فایلها به کامپیوتر شخصی تون بپردازید.

کد نویسی shell script

با استفاده از این سرویس امکان اجرای اسکریپت های پوسته (shell script) رو بصورت ریموت رو خواهید داشت و توانایی راه اندازی سرویس های مورد نظرتون رو بصورت از راه دور برای شما فراهم خواهد شد.

استفاده از منابع بیشتر بدون محدودیت


برخلاف کامپیوتر های مکینتاش که شما برای ارتقای سخت افزاری نیاز به هزینه های گزاف دارید ٬ با استفاده از سرور های مک شما میتونید منابع سخت افزار مختلفی رو سفارش بدین. مثلا حافظه رم رو افزایش داده یا درخواست استفاده از فضای هارد بیشتری رو داشته باشید.